Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Vrijwilligerscentrale Lelystad

Projectleider met ervaring 2-4 uur p week

Wat is de Rotterdamse Uitdaging? De Rotterdamse Uitdaging is een sociale makelaar: we vebrinden ondernemers aan maatschappelijke vragen. We verbinden mensen, maatschappelijke organisaties en ondernemers met elkaar. Wij dagen maatschappelijk betrokken ondernemers uit om Menskracht, Materialen en Middelen in te zetten voor de inwoners van onze stad. Onze voornaamste doelstelling is het verbeteren van de leefkwaliteit van inwoners in Rotterdam. Wij zijn op zoek naar projectleiders die vrijwillig aan de slag willen. Je werkt samen met andere vrijwilligers aan een project. Sommige projecten lopen al, sommige staan nog in de startblokken of moeten nog worden bedacht. Op dit moment hebben we 3 projecten waar we projectleiders voor zoeken: - Jaarlijkse Zomertassenactie: mei t/m juli, 2-4u per week - Laptop challenge: waarvoor we iemand zoeken die idealiter structureel kan helpen (8u per maand) - Bruggen Bouwen project met nieuwkomers - flexibele periode 2u per week Wat vragen wij? Ben jij werkzaam als projectleider of heb je eerder gewerkt als projectleider en vind je het leuk om te coördineren en structuur aan te brengen? Zowel ervaring uit bedrijfsleven als maatschappelijk veld is waardevol. Welkom bij de Rotterdamse Uitdaging! Het betreft de volgende werkzaamheden: • Project leiden of project opzetten • Contact leggen met betrokken partijen, ondernemers, maatschappelijke organisaties • Samenwerken met vrijwilligers in het projectteam • Zoeken van nieuwe vrijwilligers uit je eigen netwerk (of via de partners van het project) • Voortgang bespreken met manager en zo nodig met communicatie collega. • Voortgang project vastleggen in Teams omgeving Wat wij bieden: een mooie ervaring voor op je CV, kennisverrijking, netwerkvergroting en een leuke tijd. Heb je één of meerdere kwaliteiten in huis? Wil je je maatschappelijk inzetten? En ben je een aantal uur in de week beschikbaar? Meld je dan via [e-mailadres verborgen] of bel voor meer informatie met Franklin Dijs [telefoonnummer verborgen] Zie ook [website verborgen] en onze social media.
Lees meer
Project
Kan online / via de telefoon
Projectcoördinatie

Beschrijving

Wat is de Rotterdamse Uitdaging?
De Rotterdamse Uitdaging is een sociale makelaar: we vebrinden ondernemers aan maatschappelijke vragen. We verbinden mensen, maatschappelijke organisaties en ondernemers met elkaar. Wij dagen maatschappelijk betrokken ondernemers uit om Menskracht, Materialen en Middelen in te zetten voor de inwoners van onze stad. Onze voornaamste doelstelling is het verbeteren van de leefkwaliteit van inwoners in Rotterdam.

Wij zijn op zoek naar projectleiders die vrijwillig aan de slag willen. Je werkt samen met andere vrijwilligers aan een project. Sommige projecten lopen al, sommige staan nog in de startblokken of moeten nog worden bedacht. Op dit moment hebben we 3 projecten waar we projectleiders voor zoeken:
- Jaarlijkse Zomertassenactie: mei t/m juli, 2-4u per week
- Laptop challenge: waarvoor we iemand zoeken die idealiter structureel kan helpen (8u per maand)
- Bruggen Bouwen project met nieuwkomers - flexibele periode 2u per week

Wat vragen wij?
Ben jij werkzaam als projectleider of heb je eerder gewerkt als projectleider en vind je het leuk om te coördineren en structuur aan te brengen? Zowel ervaring uit bedrijfsleven als maatschappelijk veld is waardevol. Welkom bij de Rotterdamse Uitdaging!
Het betreft de volgende werkzaamheden:
• Project leiden of project opzetten
• Contact leggen met betrokken partijen, ondernemers, maatschappelijke organisaties
• Samenwerken met vrijwilligers in het projectteam
• Zoeken van nieuwe vrijwilligers uit je eigen netwerk (of via de partners van het project)
• Voortgang bespreken met manager en zo nodig met communicatie collega.
• Voortgang project vastleggen in Teams omgeving

Wat wij bieden: een mooie ervaring voor op je CV, kennisverrijking, netwerkvergroting en een leuke tijd. Heb je één of meerdere kwaliteiten in huis? Wil je je maatschappelijk inzetten? En ben je een aantal uur in de week beschikbaar? Meld je dan via [e-mailadres verborgen] of bel voor meer informatie met Franklin Dijs [telefoonnummer verborgen]
Zie ook [website verborgen] en onze social media.

Praktische informatie

Tijd

Project - 15 weken

Wekelijks 2 tot 4 uur

Locatie
Kan online / via de telefoon
Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Mantelzorgers

Mensen die begeleid worden/wonen

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Projectcoördinatie
Linda

Linda

65% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Linda is ingeschreven op Zorgzaam010 sinds 19-10-2022
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • Aanbeveling ontvangen
LInda reageert snel en prettig op berichten. Ik heb haar nog niet ontmoet (gebeurt pas eind deze maand) dus weet niet hoe ze in het werkelijke leven is
Johan
Lees meer