Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Vrijwilligerscentrale Lelystad

Huiswerkbegeleiding Basisschool

Elke woensdagmiddag organiseren wij huiswerkbegeleding voor kinderen van de basisschool. Veel kinderen die bij ons komen hebben ouders die de Nederlandse taal niet beheersen. Het is fijn dat zij geholpen kunnen worden met het huiswerk dat ze van school krijgen. Op dit moment hebben we 10 kinderen en 2 begeleiders. Om meer kinderen te kunnen helpen zoeken we een extra begeleider. Heb jij affiniteit met kinderen tussen de 8-12 jaar? Vind je het leuk om kinderen iets bij te brengen? Houd je van een spelletjes en een grapje? Wil je gewoon eens een keer kijken bij de groep? We praten graag met jou verder!
Lees meer
Structureel

Atolwijk: Atol

Activiteitenbegeleiding
Taal & lezen
Training & scholing

Beschrijving

Elke woensdagmiddag organiseren wij huiswerkbegeleding voor kinderen van de basisschool. Veel kinderen die bij ons komen hebben ouders die de Nederlandse taal niet beheersen. Het is fijn dat zij geholpen kunnen worden met het huiswerk dat ze van school krijgen.
Op dit moment hebben we 10 kinderen en 2 begeleiders. Om meer kinderen te kunnen helpen zoeken we een extra begeleider.
Heb jij affiniteit met kinderen tussen de 8-12 jaar?
Vind je het leuk om kinderen iets bij te brengen?
Houd je van een spelletjes en een grapje?
Wil je gewoon eens een keer kijken bij de groep?
We praten graag met jou verder!

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 2 tot 4 uur

woensdag

Locatie

Atolwijk: Atol

Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Impactgebied
Onderwijs & educatie
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Taal & lezen
Training & scholing
Anneke
100% profielsterkte

Over Anneke

Sinds 7 jaar ben ik vrijwilligerscoordinator bij het IDO, met erg veel plezier! Het is mooi om te zien dat mensen zich enorm inzetten voor vele kwetsbare mensen uit de stad. Het IDO is een plek waar mensen zich kunnen ontwikkelen, waar mensen tot rust kunnen komen en waar mensen weer hoop krijgen voor de toekomst. Ik draag daar graag aan bij. U ook? Mail of bel me gerust! Ook voor een algemene kennismaking met het IDO en met mij. Meer dan welkom!

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Anneke is ingeschreven op Vrijwilligerscentrale Lelystad sinds 10-05-2023
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • Aanbeveling ontvangen
Goed
Mohammad
Lees meer