Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Vrijwilligerscentrale Lelystad

Junior beleidsmedewerker

Vrijwilligersvacature Junior Beleidsmedewerker 2–3 uur per week | Online | Flexibele werktijden Wil jij tijdens je studie alvast relevante werkervaring opdoen als junior beleidsmedewerker? En lijkt het je leuk om onder begeleiding mee te bouwen aan een jonge organisatie? Dan ben je van harte welkom bij St. 2BExplored Foundation! Wat ga je doen? Als junior beleidsmedewerker help je onder andere mee met: het schrijven en uitwerken van projectplannen; het voorbereiden en aanvragen van subsidies bij gemeenten, fondsen en andere financiers; het verder opzetten en ontwikkelen van de organisatiestructuur; het meedenken over beleid, projecten en de verdere ontwikkeling van de stichting. We zijn een jonge organisatie en dat betekent dat er nog veel ontwikkeld kan worden. Je krijgt daarom volop de ruimte om mee te denken, ideeën aan te dragen en praktijkervaring op te doen. Wie zoeken wij? Werkervaring is niet nodig. Wel vinden we het belangrijk dat je: 2 tot 3 uur per week online beschikbaar bent. Rondom tentamens, studie en vakanties is er uiteraard flexibiliteit om in overleg tijdelijk minder of niet beschikbaar te zijn; gemotiveerd bent om je minimaal 3 tot 4 maanden in te zetten (langer mag natuurlijk altijd); een opleiding volgt of hebt gevolgd op minimaal hbo- of wo-niveau; de Nederlandse taal goed beheerst, zowel mondeling als schriftelijk; verantwoordelijk, nauwkeurig en secuur werkt; het leuk vindt om zelfstandig én samen met anderen aan projecten te werken. Wat bieden wij? relevante werkervaring naast je studie; begeleiding bij je werkzaamheden; veel vrijheid om je werktijden zelf in te delen; de mogelijkheid om werkzaamheden volledig online uit te voeren; ruimte om mee te denken en eigen ideeën in te brengen; ervaring met projectontwikkeling, beleid en subsidietrajecten; de kans om mee te bouwen aan een jonge stichting die volop in ontwikkeling is. Interesse? Lijkt het je leuk om jouw kennis in de praktijk te brengen, werkervaring op te doen én tegelijkertijd bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van St. 2BExplored Foundation? Dan maken we graag kennis met je! Voor meer informatie en aanmelding via het contactformulier, kijk op: [website verborgen]
Lees meer
Regelmatig
Kan online / via de telefoon
Bestuur & organisatie
Projectcoördinatie
Financiën & fondsenwerving

Beschrijving

Vrijwilligersvacature Junior Beleidsmedewerker

2–3 uur per week | Online | Flexibele werktijden

Wil jij tijdens je studie alvast relevante werkervaring opdoen als junior beleidsmedewerker? En lijkt het je leuk om onder begeleiding mee te bouwen aan een jonge organisatie?

Dan ben je van harte welkom bij St. 2BExplored Foundation!

Wat ga je doen?

Als junior beleidsmedewerker help je onder andere mee met:

het schrijven en uitwerken van projectplannen;
het voorbereiden en aanvragen van subsidies bij gemeenten, fondsen en andere financiers;
het verder opzetten en ontwikkelen van de organisatiestructuur;
het meedenken over beleid, projecten en de verdere ontwikkeling van de stichting.

We zijn een jonge organisatie en dat betekent dat er nog veel ontwikkeld kan worden. Je krijgt daarom volop de ruimte om mee te denken, ideeën aan te dragen en praktijkervaring op te doen.

Wie zoeken wij?

Werkervaring is niet nodig. Wel vinden we het belangrijk dat je:

2 tot 3 uur per week online beschikbaar bent. Rondom tentamens, studie en vakanties is er uiteraard flexibiliteit om in overleg tijdelijk minder of niet beschikbaar te zijn;
gemotiveerd bent om je minimaal 3 tot 4 maanden in te zetten (langer mag natuurlijk altijd);
een opleiding volgt of hebt gevolgd op minimaal hbo- of wo-niveau;
de Nederlandse taal goed beheerst, zowel mondeling als schriftelijk;
verantwoordelijk, nauwkeurig en secuur werkt;
het leuk vindt om zelfstandig én samen met anderen aan projecten te werken.
Wat bieden wij?
relevante werkervaring naast je studie;
begeleiding bij je werkzaamheden;
veel vrijheid om je werktijden zelf in te delen;
de mogelijkheid om werkzaamheden volledig online uit te voeren;
ruimte om mee te denken en eigen ideeën in te brengen;
ervaring met projectontwikkeling, beleid en subsidietrajecten;
de kans om mee te bouwen aan een jonge stichting die volop in ontwikkeling is.
Interesse?

Lijkt het je leuk om jouw kennis in de praktijk te brengen, werkervaring op te doen én tegelijkertijd bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van St. 2BExplored Foundation?

Dan maken we graag kennis met je! Voor meer informatie en aanmelding via het contactformulier, kijk op: [website verborgen]

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 2 tot 3 uur

Locatie
Kan online / via de telefoon
Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Extra begeleiding mogelijk

Geschikt voor MDT

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Mantelzorgers

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Sociaal & welzijn
Categorie
Bestuur & organisatie
Projectcoördinatie
Financiën & fondsenwerving
Susanna

Susanna

65% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Susanna is ingeschreven op Zorgzaam010 sinds 14-06-2026