Profiel van Anneke
Aangemeld als vrijwilliger op Vrijwilligerscentrale Lelystad
Aangemeld sinds 10-05-2023
Atolwijk (Lelystad)
Heeft een VOG
Even voorstellen
Sinds 7 jaar ben ik vrijwilligerscoordinator bij het IDO, met erg veel plezier! Het is mooi om te zien dat mensen zich enorm inzetten voor vele kwetsbare mensen uit de stad. Het IDO is een plek waar mensen zich kunnen ontwikkelen, waar mensen tot rust kunnen komen en waar mensen weer hoop krijgen voor de toekomst. Ik draag daar graag aan bij. U ook? Mail of bel me gerust! Ook voor een algemene kennismaking met het IDO en met mij. Meer dan welkom!
Ervaring
Vrijwilligerscoordinator bij het IDO in Lelystad.
Aangesloten bij:

IDO
Fjord 155, Lelystad
Eenzaamheid, armoede, schulden of psychische problemen kunnen ervoor zorgen dat mensen de weg naar de hulpverlening niet meer kunnen vinden. Stichting IDO (Interkerkelijk Diaconaal Overleg) is er voor mensen in Lelystad die in zo’n kwetsbare positie terecht zijn gekomen. In onze twee inloophuizen en tijdens de dagelijkse inloopspreekuren kan iedereen terecht voor hulp en verwijzen we door. Als het nodig is, geven we ondersteuning (bijv. voedselbank, schuldhulpverlening of noodhulp). Het IDO werkt namens acht kerken in Lelystad. Naast een klein aantal betaalde medewerkers zijn er 250 vrijwilligers werkzaam.
Bekijk profielGoed om te weten
Op dit platform verbinden we mensen. We vinden het belangrijk dat dit op een veilige en prettige manier gebeurt. Daarom hebben we tips om elkaar veilig te ontmoeten, gedragsregels en een niet-pluis-gevoel meldpunt.
- Anneke staat ingeschreven op Vrijwilligerscentrale Lelystad
- Anneke is al eens geholpen via dit platform
- Anneke heeft positieve reviews